Valga Priimetsa Kooli aasta õpetaja 2015 on Pilvi Pindma

Pilvi Pindma  on töötanud Valga Priimetsa Koolis ( endine Valga Vene Gümnaasium ) 7 aastat. Pilvi on väga kohusetundlik ja oma tööd armastav õpetaja. Ta on suure südamega ja laia silmaringiga. Teda iseloomustab pidev soov midagi ära teha. Ta teab, mida tahab ja ei sea endale ületamatuid eesmärke. Pilvist kiirgab armastust ja soojust ning selle energiaga paneb ta õpilased, õpetajad ja lapsevanemad tegutsema, ta on hea kaasaja ning suurepärane eeskuju.


Lisaks põhitööle jõuab tema hea nõu ja abistav käsi koolis paljudesse töövaldkondadesse.  Ta on olnud aastaid asjalik ja meeldiv klassijuhataja. Ta on juhendanud klassijuhatajate töörühma  ning sellest õppeaastast on ta ka kooli karjäärikoordinaator ja noorsootööjuht, ta on kirjutanud palju õpilasi ja õpetajaid harivaid ning nende  maailmapilti avardavaid projekte.
Pilvi   süda on alati õiges kohas. Ta on abivalmis ja sõbralik. Ta arvestab teiste inimestega. Kõik see teeb temast usaldusväärse partneri kõigis asjaajamistes. Oma ellusuhtumiselt on ta alati positiivne. Oma õpilaste mällu suudab ta alati end jätta väga armastatud õpetajana.
Kolleegina on ta  heatahtlik, abivalmis, rahumeelne, rõõmsameelne, viisakas. Alati tuleb vastu, kui vaja kolleegi aidata, endale võetud kohustused täidab täpselt ja kui vaja, oskab kolleegidega delikaatselt ning inimestsäästvalt tööalaseid kitsaskohti läbi arutada

Õnnitleme!