Õppekäik Valga Päästekeskusesse

1A ja 1B klassid külastasid Valga Päästekeskust, kus oli veeohutuse koolitus. Õpilased said teada, et ka veekogude ääres kehtivad reeglid: ei tohi hüpata vette tundmatus kohas, vee ääres ei tohi tõugelda, sillal ei tohi joosta ega silla all ujuda. Paadiga sõites tuleb alati selga panna päästevest. Ka veekeskustes ei tohi joosta. Samuti said lapsed teada, kuidas kutsuda abi?  Erilist elevust tekitas tegevus, kus lapsed said proovida selga päästeveste ja vilet puhuda. Saadi ka vajalikku informatsiooni, et  meie linna Pedeli jõe jääle ei tohi  minna, hetkel on see väga ohtlik. Kingituseks saadi värvimiseks töölehed, mida  klassis kõik usinasti  värvisid. Pärast õppetundi uudistati suuri päästeautosid.
Suured tänud Merlele ja Alarile.