Liivimaa Mihklilaadal osalesid ka meie koolinoored

1.oktoobril toimunud Valga Liivimaa Mihklilaadal osalesid meie linna koolinoored ja nende hulgas andis oma panuse ka meie kool.
Ettevalmistused algasid juba mitu nädalat tagasi. Õpilased joonistasid, küpsetasid,  meisterdasid. Laadapäeval müüdi erinevaid  koogikesi. Kõige toredamaks osutus aga laadakülaliste fotografeerimine imeilusate figuuride taustal, sest  foto valmis mõne minutiga ja selle sai  kohe kätte.
Suured tänusõnad kõigile, kes aitasid meie kooli osalemisele kaasa. Eriline tänu
8 B klassi õpilastele Monika Ottole, Rimma Kalininale, Angelika Rämmarile, Raksana Kalmõkovale, 9 B klassi õpilasele Valerija Manukjanile ja Jekaterina  Šlikarjovale  9 A klassist. Suur tänu õetajatele Ülla Blaasenile, Kalle Kornelile, Juta Vaherile, Anita Rõbkinale ja Nella Riidale, kes juhendasid oma töökaid õpilasi. Ei saanud me läbi ka  abivalmis töömehe Jaan Koobi ja hoolekogu esimehe Vitali Mašnitši abita! Suur aitäh Valga Militaarajaloo Muueumile ja Meelis Kivile, kelle telgi all oli meie aparatuur vihma eest kaitstud!

Fotogalerii