Jõuluetendus eelkoolilastele

11. jaanuaril tegid 1.a ja 3.a klasside õpilased  eelkoolilastele väikese üllatuse. Nimelt toodi lavale jõuluetendus “Kelle sünnipäev on jõuluajal?”, kus mängisid Regina Stepanova, Nikol Kudrjavtseva, Daniel Khatsayuk, Viktoria Sergeitšuk ja Galina Malinina. Etendusele aitasid kaasa ja osalesid   meie kooli vilistlane Anita Nilendere ja Valga Põhikooli 2.a klassi õpilane  Rita Prokofjeva.
Pärast etendust vastati jõuluteemalistele viktoriiniküsimustele ning parimad said magusad auhinnad.
Selle etendusega esinesid meie lapsed 28. detsembril laste jõulupeol, kus osales ka Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku metropoliit Stefanus.
Täname abi eest õpetajaid Ljudmila Šepelevat, Olga Kopõtnikut ja Tiina Lillemetsa.
Õpetaja Jelena Nilendere
Loe edasi