Osalemine moekonkursil tõi kaks auhinda meie kooli

Reede õhtul toimus Valgamaa koolinoorte kunsti- ja moeloome konkurss Koolimood 2016.  Inspireerituna mereaastast, oli seekord konkursi teemaks “Maa ja mere vahel”.
Originaalse moeetenduse tarbeks oli kohandatud endise jaamarestorani saal Valga jaamahoones. Osalejad pidid erilist tähelepanu pöörama kollektsiooni nimele ja lühitutvustusele, mis pidi välja tooma kollektsiooni idee. Samuti hinnati leidlikku lavalist liikumist, ka muusikavalikut ehk siis kogu tervikut.
“Säravaimad tähed” olid kollektsiooni “Little Wave” esitajad Valga Priimetsa koolist: Sonja Gulina, Renat Gafurov, Margarita Sobrak, Ksenija Kušnarjova, Valerija Ozolinja, Jekaterina Šlikarjova, Maksim Sarõtšev ja Karina Krivova kandsid lavale kostüümid, mille valmimisel kasutati läikivat kinkepaberit, värvilist paberit ja kangast. Disainerid olid Margarita Sobrak ja Jekaterina Šlikarjova.
Auhinna “Parimad aksessuuaarid” pälvis Valga Priimetsa kooli kollektsioon “Maa ja Mere hääled”, mida kandsid Eliza Marozova, Karina Drozdova, Anastasia Aleksandrova, Jaan Sigursk, Dorin Hariton ja Nikita Tšernov. Disainerid Eliza Marozova ja Karina Drozdova olid loonud kostüümid kasutades siidi, võrku ning kunstlilli.
Ajaleht “Valgamaalane” artikkel ja fotogalerii

nim
nimeta

Fotogalerii