Lõpuaktus 12.06.2020

Kuna eriolukorra  piiranguid oli juuni kuuks oluliselt leevendatud, toimus Valga Priimetsa Koolis  üheksandate A ja B  klasside lõpuaktus 12. juunil  kell 16.00 .
Järgisime  2+2 reeglit istujatele ja pakkusime võimalust osaleda lõpupeol autoga. Pidu toimus meie enda kooli staadionil, kus lõpetajad istusid telkide all, õpetajad eemal  ja lõpetajate ette 2+2 reeglite kohaselt oli paigutatud vanemad. Istujatest  tagapool olid autod, autodes oli võimalik toimuvat läbi autoraadio kuulata ja jälgida.

Valga Vallavalitsusest külastasid meid asevallavanem Karl Kirt ja haridusspetsialist Ivi Tigane. Kõik 36 õpilast said põhikooli lõputunnistused ja suundusid edasi õppima Valga Gümnaasiumisse, Valga Kutseõppekeskusesse ja teistesse koolidesse üle Eesti.

Peo lõpus saatsid lõpetajad taevasse oma heade soovide ja mõtetega sini-must-valged õhupallid ning autosignaalide saatel mindi veel viimast korda oma klassidesse.

Galerii