Лекция «Нет насилию!» / Loeng „Ei kiusamisele“

В четверг в школе состоялась лекция для учеников на тему «Нет насилию!», которую провели Хелен Адамсон и Маргус Вахер.
Компания против насилия  началась в 2014 году, когда лекторы решили через музыку и собственный опыт рассказать об этой актуальной проблеме. Гости открыто делились своими школьными историями, которые сильно отразились на их жизни. Эти истории были связаны со случаями издевательства в школе. Ученики познакомились и с творчеством гостей, слушали песни, смотрели фильм.
***************************************************************************
Neljapäeval 29.märtsil toimus meie koolis loeng läbi muusika „Ei kiusamisele“,  mida viisid läbi lauljad Helen Adamson ja Margus Vaher.
Koolikiusamise vastane kampaania algatati 2014 aastal, et  rääkida sellest äärmiselt vajalikust teemast vahetult läbi oma kogemuste ja muusika. Eesmärgiks on suhelda noortega, tekitada ühiskondlikku arutelu ning otsida lahendusi. Kolme aastaga on jõutud rohkem kui  9000 õpilaseni.
Külalised jagasid avameelselt meiega oma lugusid, mis olid väga mõtlemapanevad. Kindlasti on kiusamise ohvriks olemine mõjutanud nende elu väga suurel määral. Kuulasime ka muusikute suurepäraseid laule ja vaatasime kiusamise vastast videot, mille on loonud Helen Adamson oma meeskonnaga.
Koos lauljatega andsid kõik saalisviibijad lubaduse
„Mina  ei kiusa mitte kedagi!“
Rohkelt positiivsust igasse koolipäeva!
https://www.youtube.com/watch?v=-lXtEuKiikI

FOTOGALERII