Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel tunnustas Valga linn aasta tegijaid

Vabariigi aastapäeva eel tänati ja tunnustati auhinnaga “Valga aastaring” Valga kultuurikeskuses Valga linna aasta tegijaid.
Tunnustuse osaliseks sai Valga Priimetsa Kooli õpetaja ja treener VASSILI  DINIS.

В честь 98 годовщины Эстонского государства награду  «Valga aastaring» получил учитель физкультуры нашей школы Динис Василий Васильевич.

mmmm

ffff                                                                                                                Fotod: Arvo Meeks/Valgamaalane

Hooliv ja kohusetundlik pedagoog

Üks 2015. aasta tegija auhinna «Valga  aastaring» saaja on Valga Priimetsa kooli kehalise kasvatuse õpetaja Vassili Dinis. Kandidaadi esitaja, kooliarst Aasa Põder iseloomustas tunnustatut kui kohusetundlikku õpetajat, kes teeb alati rohkem, kui on kohustatud.
«Ta on isalik eeskuju õpilastele. Kodanikualgatuse korras ostis ise õpilastele üle 20 paari uiske ning viis lapsed uisuväljakule uisutama. Kui sellist hoolivust ja entusiasmi oleks meis kõigis, oleks elu palju helgem. Lapsed uisutasid rõõmuga. Õppisid uisutama ning kui ka kukkusid ja arsti juurde tulid, oli esimene küsimus, kas järgmises kehalise kasvatuse tunnis saavad jälle uisutama minna,» kirjutas kooliarst meest iseloomustades.
Dinis on Priimetsa koolis (varem vene gümnaasium) töötanud 1988. aastast. Ta on olnud väga mõistev tervisehäiretega õpilaste kehalise kasvatuse tundidesse kaasamisel ja aktiivne liikumisharrastuse propageerija. Mees on võrkpalliklubi Viktooria juht ja agar laste spordilaagrite organiseerija.

Ajaleht “Valgamaalne”:
http://www.valgamaalane.ee/3592699/ev98-valga-linn-tunnustas-aasta-tegijaid