12.04.2019 Valgamaa koolide algklasside klassivõistkondade rahvastepall

12.04.2019 toimusid Valgamaa koolide algklasside klassivõistkondade rahvastepalli võistlused Valga Spordihallis.

VPMK 2. kl tüdrukute võistkond saavutas III koha.
Võistkond mängis koosseisus: Veronika Kutsebina, Marjanna Filippova, Alina Sun, Olga Gorovaja, Julia Sobol, Katerina Švedova.

VPMK 2. kl poiste võistkond saavutas III koha.
Võistkond mängis koosseisus: Mihail Võlegžanin, Nikita Borkevitš, Ilja Tokar, Andrei Iljin, Maksim Krjačkovs, Albert Kulik, Nikita Matsiboruk, Daniils  Parfenenkovs.

VPMK 3. kl tüdrukute võistkond saavutas III koha.
Võistkond mängis koosseisus: Vanesa Matulevica, Regina Stepanova, Inna Kulešova, Anastasija Lvova, Katrina Volkova,Sofia Võlegžanina, Varvara Sljusartšuk.

VPMK 3. kl poiste võistkond saavutas III koha.
Võistkond mängis koosseisus: Artjoms Katko, Dmitri Matvejev, Robert Saimra, Stefan Võlegžanin, Sundars Pelšs, Alex Orlov, Daniels Matulevičs.

VPMK 4. kl tüdrukute võistkond saavutas IV koha.
Võistkond mängis koosseisus: Kristiine Akimova, Adelina Berkis, Angelina Lebedeva, Laura Elizabete Šestakova, Angelina Tokar, Violetta Lipen, Katrin Talvik.

VPMK 4. kl poiste võistkond saavutas III koha.
Võistkond mängis koosseisus: Gunars Pelcis, Kirill Petrov, Dmitri Brovarets, Maksim Boženetski,  Henriks Ralfs Mitrauskis, Roman Pavlenko, Vladislav Pisaruk, Aleksei Voronin, Daniel Bortkevics.

Suur tänu meie kooli esindanud õpilastele!