Lumelinnak

21. ja 22.jaanuaril 2021 toimus Valga Priimetsa Kooli siseõues lumelinnaku ehitamine. Kujude loomisesse olid kaasatud Priimetsa kooli õpilased, õpetajad ning lapsevanemad.
Muuhulgas valmisid lumest minionide pere, kass, kala, pingviin, koopad, päike jne.
Täname kõiki Valga Priimetsa Kooli töötajaid, õpetajaid, õpilasi ning lapsevanemaid, kes nõuga ja jõuga abiks olid ning lumefiguuride loomisele nii käed kui ka labidad külge panid.
Täname Valga Vallavalitsust, tänu kellele kerkisid päev varem kooli hoovi lumehunnikud.
Erilised tänud ka ilmataadile, kes meie vastu helde oli. Ilmateade lubab lähiajaks miinuskraade, seega on lootust, et kujud jäävad püsima peahoone taha platsile imetlemiseks pikemaks ajaks ega sula koheselt ära.

Galerii