Valga Priimetsa Kooli fotogalerii 2016/2017.õa

2016/2017. õa

1. september – Teadmiste päev
6.09  Huviringide laat
9.09    Valga – Valka jooks
14.09   Spordipäev
16.09   Kärjäärikohtumine
30.09 MINU RIIK
01.10 Liivimaa Mihklilaat
05.10 Õpetajate päev
05.10 Võrtsjärve kalade programm
09.10 KIK-i õppeekskursioon
10.10 Kooli 97. Sünnipäev
18.10 RMK ekskursioon Pähni loodusparki
18.10 4B osales maailmaharidus programmis „Hingele pai“
20.10 Viisakuse nädal
20.10 OM logokonkurss
21.10 4B pudrupidu
21.10 Karjääripäev
21.10 Esimese kooliveerandi lõpp 1.-4.klassid
21.10 Esimese kooliveerandi lõpp 5.-9. Klassid
01.11 Kunstikuu avamine
02.11 4AB Õppeekskursioon Tõravere Observatooriumisse
04.11 Õppeprogramm „Põlevkivi kaevandamine“
10.11 Külalisõpetajad Statoilist
15.11 Maakondlik etlejate konkurss „Koidulauliku valgel“
25.11 Kodanikupäev koolis
25.11 Koolimood 2016
28.11 Tänupüha
29.11 Rahvastepalli piirkonnavõistlused 23.11.2016
11.12 Heategevuslik jõululaat
16.12 1B ja 4B  päkapikumaa külastus
19.12 Jõulupidu 1.-2.kl
19.12 Jõulupidu 3.-4. Kl
19.12 Jõulupidu 5.-9.kl
22.12 II veerandi lõpuaktused
11.01.2017 Коляда
16.01.2017 ÕOV ja juhtkonna ühine nõupidamine
9.01 Võrkpalli pallilahingu maakondlikud võistlused meie koolis
20.01 Konkurss „Luuleprõmm“
26.01 TORE sünnipäev
30.01 Стеклодувы из Вентспилса
31.01 Paju lahingu aastapäev
13.02 Roheline päev
14.02 TORE konverents
14.02 Sõbrapäev Tsirguliina Keskkoolis
14.02 Valentinipäev
15.02 Külalised lasteaiast Pääsuke
15.02 Синий день
16.02 Белый день
17.02 Разноцветный день
18.02 Talverõõmud kooliõuel
20.02 Kool valmistub vabariigi aastapäevaks
21.02 Командная Межрегиональная олимпиада по учебным умениям и навыкам
23.02 EV aktus 1.-4. klassid
23.02 EV aktus 5.-9. Klassid
6.03 Ekskursioon Pärnusse
10.03 „Vali nutikalt!“
12-16.03 Projekt “Noorte võimalused ja valikud keelepädevuste tõstmisel”
16.03 Külalistund Swedbanki töötajatelt nutiturvalisusest
16.03 Ekskursioon Tartu
16.03 Töötoad
16.03 Töötoad kooli raamatukogus
17.03 III veerandi lõpuaktused
29.03 Уездный театральный конкурс
30.03 Hiina kalligraafia töötuba
31.03 Праздник “В гостях у дедушки Корнея Чуковского”
04.04 Etendus
05.04 Loovtööde konverents
06.04 8B muuseumitund
06.04 6B muuseumitund
07.04 Krossijooks
07.04 E.Enno luulekonkurss
26.04 Подготовительный класс
27.04 Salatikonkurss
05.05 TEEME ÄRA!
10.05 Õppeekskursioon Põlva keskkonnamajas ja Räpina Aianduskoolis
12.05 Õppeekskursioon Pokumaale
12.05 Sallivuspäev
12.05 Emadepäeva kontsert
14.05 Фотовыставка “Я и мамочка моя”
18.05 Külaskäik muusikakooli
25.05 Viimane koolikell
25.05 Direktori vastuvõtt
05.06 Õpilaskonverents
06.06 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi näitused Valga Priimetsa Koolis
01.06 Kooliolümpiamängude rongkäik
01.06 Kooliolümpiamängude avatseremoonia
01.06 Kooliolümpiamängud (lasteaiad)
01.06 Kooliolümpiamängude 1. Võistluspäev
01.06 Kooliolümpiamängude sõprusõhtu
02.06 Kooliolümpiamängude 2. võistluspäev
02.06 Kooliolümpiamängude lõpetamine
06.06 1.-4. Klasside lõpuaktus
06.06 5.-8. klasside lõpuaktus
12.06 Õpilastööde näitus Valga Maavalitsuses
17.06 9.klasside lõpuaktus
25.05 Suvelaager Võrumaal 1. päev
25.05 Suvelaager Võrumaal 2. päev
25.05 Suvelaager Võrumaal 3. päev