KOOLIELU

14.septembril toimus Valga-Valka jooks

9.oktoobril tähistas kool 99.sünnipäeva

10. oktoobril toimus ülekooliline SPORDIPÄEV

3B klass osaleb Tallinnna Ülikooli poolt läbiviidavas robootika-matemaatika eksperimentaaluuringus

19. septembril käisid 3B klassi õpilased Valga Muuseumis

25. septembril osalesid 3B klassi õpilased õppeprogrammis “Tunne vee-elustikku”

10. oktoobril  5A klassi õpilased Prohor Dobrovolski, Matvey Ledukhovskiy, Arturs Hodorkins, Rita Sobol, Kristina Kortel külastavad Valga Põhikoolis 3D modelleerimise ja printimise õpituba.

18. oktoobril külastasid 9. klassid projekti MINU RIIK  raames Tallinnas presidendi lossi, Toompea lossi ja Riigikogu

18. oktoobril klassiõhtu 8A klassis

18. oktoobril raamatukogutunnid:

kell 12.00 –  1B klassis
kell 13.00 –  1A klassis

19. oktoobril osalesid kolm 6B klassi õpilast Anna Haava luulekonkursil “Olen Eestimaa laps” Jõgevamaal Pala Koolis
Rohkem fotosid siin

19. oktoobril oli 9. klasside KARJÄÄRIPÄEV Valga Gümnaasiumis ja Valgamaa Kutseõppekeskuses

19.oktoobril osalesid 8A ja 8B klassid Popp päevadel “Tehnika imed” Valgamaa Kutseõppekeskuses

19. oktoobril külastasid 5A ja 5B klassi õpilased Pähni looduskeskust
Fotogalerii

19. oktoobril korraldas õpilasesindus Halloweene`i disko

19. oktoobril toimusid koolis KOOSTÖÖMÄNGUD

29. oktoobril toimus karjäärinõustamist tutvustav loeng 9.-le klassidele. Loengut viisid läbi Rajaleidja karjäärinõustajad Tuuli Mekk ja Jelena Kalames

2. novembri hommikul kontrollis õpilasesindus taas helkurite olemasolu. Kellel helkurit polnud said kohe Maanteeameti poolt kingitud uued helkurid riietele kinnitada.
Abiks olid sel korral noorsoopolitseinikud Linda Oks ja Thea Tekkel, kes pärast selgitasid, miks ja kuidas on vaja helkurit kanda.
Uus helkurite kontroll toimub 16. novembril.

6. novembril osalesid  õpilasesinduse liikmed  Daniils Petrovs, Alina Katko, Vera Senina, Eliza Morozova ja Daniel Pozdeev  Valga Avatud Noortekeskuse korraldatud   Valga piirkonna koostöökohtumisel, kus arutati “Valga valla noorsootöö arengukava 2019-2025”

7. novembril kell 13.00 etendus 2.-4.klassi õpilastele «Лиса и петух» ja «Теремок»

7 ноября, на втором уроке, радиопередача « 100 ангелов  Эстонской республике»
Loe edasi

8. novembril osalevad Valga Priimetsa Kooli ajaloohuvilised õpilased Eesti-Läti   ajalookonverentsil  „Vallutused ja võidud Valgas/Valkas ja lähikonnas – teekond Eesti ja Läti Vabariigi 100. sünnipäevani“ Valgamaa Kutseõppekeskuses

8. ja 9. novembril KUNSTI MEISTERKLASSID.  Viib läbi Kõrgema Kunstikooli Pallas tudeng ELINA TEDER.
Vaata tunniplaani

9. novembril kell 12.00 ISADEPÄEVA PIDU
FOTOGALERII

13. novembril kell 11.00 toimus 1.-4. klasside õpilastele MARDI-ja KADRIPÄEVA traditsioone tutvustav  üritus.

16.novembril  korraldas õpilasesindus helkurite kontrolli