NOORTEKONVERENTSIL Lahe Koolipäev

“Mõeldes tagasi neljapäevale tekivad kohe külmavärinad ja peast käib läbi nii palju ilusaid hetki – me tegime koos midagi enneolematut! Kõik need ühised hetked, mis siiani südame vappuma panevad ning naeratuse näole toovad. Lõputud aplausid, lava täis noori, osalejate naerul näod – nii palju mälupilte, mis ei unune kunagi.
Üheskoos tõestasime taas, et meie Eesti noored on nii vägevad. Meeskonna 9 kuud kestnud töö, vaev ja pingutus lõppes suure vastutuse võtmisega. Tulemuseks üle 1300 osaleja ning üks super päev, et muuta maailma, jagada motivatsiooni ja üksteist inspireerida. Unustamatu päev, mida ilmselt nautisid kõik kogu südamest. On ilus olla osa millestki nii suurest …”.
Nii kirjutavad oma lähetuses noortekonverentsi osalejatele projekti- ja programmijuht Marian Vares ja Toomas Laigu.
8 B klassi õpilasel Viktor Tsõsil ja õpetaja Pilvi Pindmal oli võimalus osaleda sellel noorte suurüritusel ning neid valdasid samad tunded ühtekuuluvusest ja sellest, et noortel ja noore inimese sõnal võib olla suur jõud ja vägi. Noortekonverents andis osalejatele inspiratsiooni muuta oma mõtteviisi, soovi anda meie noortele rohkem sõna- ja tegutsemisõigust, sest noored on valmis võtma vastutust oma ja ka kogu ühiskonna tuleviku ees.

Lahe Koolipäev/Facebook
NOORTEKONVERENTS  Lahe Koolipäev
Vahetud meeleolud noortekonverentsilt
14324432_1193681197337464_1403346229325177672_o